Trasa Wysoka

Czas przejścia: od 40 do 60 min
Wymagania: wzrost minumum 150 cm

Znajduje się na wysokości od 4 do 12m i wymaga sprawności fizycznej. Trasa ma 17 przeszkód, w tym Zjazd w Beczce Śmiechu i trzy zjazdy tyrolskie w tym dwa zapętlone. W razie potrzeby zejście “prawdziwego komandosa”. Przejście ukończone jest Certyfikatem uczestnictwa.

Trasa Średnia

Czas przejścia: od 25 do 40 min
Wymagania: wzrost minumum 130 cm

Mieści się na wysokości od 4 do 6m i jej przejście nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania kondycyjnego. Sprawi dużą frajdę zarówno początkującym, jak i bardziej wymagającym gościom. Trasa ma 10 przeszkód, w tym trzy zjazdy tyrolskie. Dwa zjazdy tyrolskie są zapętlone. Przejście ukończone jest Certyfikatem uczestnictwa.

Trasa Junior

Czas przejścia: nieograniczony
Wymagania: zdolności manualne pozwalające na samodzielne przepinanie karabinków; wzrost minimum 110 cm

Specjalnie zaprojektowana zapętlona trasa dla najmłodszych dzieci od 110 cm wzrostu, znajduje się na wysokości 1,5 m. Dzieci pokonują własną wybraną trasę, samodzielnie przepinając specjalnie dobrane do wieku karabinki. Trasa ma 14 kombinacji przejść wraz z przeszkodami na dziewięciu drzewach w tym zjazd na Sankach Linowych oraz tyrolka na oponie samochodowej. Przejście jest ukończone Dyplomem uczestnictwa.