Wysoka

Przejście: od 40 do 60 min
Wymagania: wymagane min. 180 cm zasięgu podniesionej do góry ręki. Wstęp od 12 roku życia.

Wysokość od 4 do 15m i wymaga sprawności fizycznej. Trasa ma 17 przeszkód, w tym Zjazd w Beczce Śmiechu i trzy zjazdy tyrolskie w tym dwa zapętlone. W razie potrzeby zejście “prawdziwego komandosa”. Przejście ukończone jest Certyfikatem uczestnictwa.

Średnia

Przejście: od 25 do 40 min
Wymagania: wymagane min. 150 cm zasięgu podniesionej do góry ręki. Poniżej 10 roku życia wstęp wyłącznie z rodzicem/opiekunem lub instruktorem (dla klientów indywidualnych)

Wysokość od 4 do 6m i jej przejście nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania kondycyjnego. Sprawi dużą frajdę zarówno początkującym, jak i bardziej wymagającym gościom. Trasa ma 10 przeszkód, w tym trzy zjazdy tyrolskie. Dwa zjazdy tyrolskie są zapętlone. Przejście ukończone jest Certyfikatem uczestnictwa.

Junior

Przejście: nieograniczony
Wymagania: wymagane min. 130 cm zasięgu podniesionej do góry ręki. Wstęp od 5 roku życia

Unikalna zapętlona trasa dla dzieci, znajduje się na wysokości 1,5 m. Dzieci pokonują własną wybraną trasę, samodzielnie przepinając specjalnie dobrane do wieku karabinki. Trasa ma 14 kombinacji przejść wraz z przeszkodami na 9 drzewach w tym zjazd na Sankach Linowych oraz Tyrolce na Oponie. Przejście jest ukończone Dyplomem uczestnictwa.

Trasy – Park Linowy Kudowa

Wszystkie trasy linowe są bez ograniczeń przejść ani czasu.