Bilety – Park Linowy Kudowa

Wszystkie trasy linowe, niska, Junior, średnia i wysoka są bez ograniczeń przejść ani czasu.

Trasa Wysoka

Czas przejścia:
od 40 do 60 min

Wymagania: wzrost minumum 150 cm

Znajduje się na wysokości od 4 do 12m i wymaga sprawności fizycznej. Trasa ma 17 przeszkód, w tym Zjazd w Beczce Śmiechu i trzy zjazdy tyrolskie w tym dwa zapętlone. W razie potrzeby zejście “prawdziwego komandosa”. Przejście ukończone jest Certyfikatem uczestnictwa.

Ulgowy dla grup i młodzieży do 16 lat

Trasa Średnia

Czas przejścia:
od 25 do 40 min

Wymagania: wzrost minumum 130 cm

Mieści się na wysokości od 4 do 6m i jej przejście nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania kondycyjnego. Sprawi dużą frajdę zarówno początkującym, jak i bardziej wymagającym gościom. Trasa ma 10 przeszkód, w tym trzy zjazdy tyrolskie. Dwa zjazdy tyrolskie są zapętlone. Przejście ukończone jest Certyfikatem uczestnictwa.

Trasa Junior

Czas przejścia:
nieograniczony

Wymagania: zdolności manualne pozwalające na samodzielne przepinanie karabinków; wzrost minimum 110 cm

Specjalnie zaprojektowana zapętlona trasa dla najmłodszych dzieci od 110 cm wzrostu, znajduje się na wysokości 1,5 m. Dzieci pokonują własną wybraną trasę, samodzielnie przepinając specjalnie dobrane do wieku karabinki. Trasa ma 12 kombinacji przejść wraz z przeszkodami na ośmiu drzewach w tym zjazd na Sankach Linowych. Przejście jest ukończone Dyplomem uczestnictwa.

Bilet ulgowy dla dzieci i grup do 16 lat

Promocje

Druga (kolejna) trasa
dla tej samej osoby

50%
ceny

Urodzinowa promocja Masz urodziny w czasie trwania sezonu Parku Linowego? Świetnie się składa. Każdy, kto ma ochotę odwiedzić Park Linowy w dniu swoich urodzin, zapłaci za wejście na trasę jedynie symboliczną złotówkę przy zakupie biletu na Trasę Wysoką.

Wszystkie trasy linowe, niska, średnia i wysoka są bez ograniczeń przejść ani czasu. Ponowne wejście na park linowy, po zakończeniu wizyty jest objęte opłatą za wypożyczenie sprzętu asekuracyjnego w cenie 4.99zł za niską trasę oraz 9.99zł za trasę średnią lub wysoką w tym samym dniu.